top
logo

> Katowice Tysiąclecie

- Katowice Szopienice

Dąbrowa Górnicza


O Fitness Klubie

 

Fitness Klub Aqua Śląsk powstał we wrześniu 2009 roku.

Inspiracją do zorganizowania pierwszych zajęć Aqua Aerobiku była wykonana przez Naszą Instruktorkę Natalię praca badawcza przedstawiona na konferencji naukowej na Ślaskim Uniwersytecie Medycznym o tytule "Znaczenie ćwiczeń fizycznych w życiu osób ze schorzeniami układu ruchu", której wnioski jednoznacznie wykazały pozytywne znaczenie ćwiczeń w wodzie w szczególności dla osób ze schorzeniami układu ruchu.

Obecnie nasze zajęcia zdobyły bardzo dużą popularność. Niezmiernie cieszy nas fakt iż na nasze zajęcia przyjeżdżają klienci z miast ościennych.

Cały czas poszerzamy swoją działalność. Zaczęliśmy tylko od zajęć Aqua Aerobiku a obecnie prowadzimy również Naukę Pływania, Zajęcia Fitness, Nordic Walking...

Nasi pracownicy

Natalia

Założycielka Fitness Klubu Aqua Śląsk. Studiuje na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie zajmuje się rozwojem Klubu i okazjonalnie prowadzi zajęcia Aqua Aerobiku.

Karolina

Instruktorka fitness. Z ruchem jest związana od dzieciństwa, w wieku 8 lat zaczęła tańczyć, w związku z czym do każdych zajęć stara się „przemycić” odrobinę tańca, a do jej ulubionych zajęć należą : BPU, CELLULIT STOP, PŁASKI BRZUCH, DANCE AEROBIC, STEP, a także PILATES. Aby podnosić swoje kwalifikacje regularnie uczestniczy w szkoleniach i warsztatach, także międzynarodowych. Stara się aby każde zajęcia były dobrą zabawą, a każdy ich uczestnik wychodził z uśmiechem na ustach.

Aneta

Instruktorka Fitness z największą ilością energii!!Jej ulubione zajęcia to step, dance, aerobik i zumba. U nas prowadzi Aqua Aerobik w Katowicach. Na co dzień pracuje na basenie jako Ratowniczka WOPR i uprawia sport: jeździ na rolkach, rowerze, łyżwach czyli jednym słowem na wszystkim czym się da jeździć. Na naszych zajęciach łączy elementy tańca jak i standardowych ćwiczeń w wodzie

 

Kontakt

e-mail: aqua.slask@op.pl

gg: 12193673

Tel.  508 - 617 - 717

Tel. 508 - 674 - 200

-- Biuletyn Informacyjny

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: cheap reseller hosting cheap web hosting monthly Valid XHTML and CSS.